Šiandienos horoskopai.

AvinasAvinas
(03.21 – 04.20)

Šiandien norėsis išsipasakoti apie savo asmenines problemas, tačiau to geriau nedaryti. Net jei tai bus tik kelios užuominos draugams – netyčia galite išduoti paslaptį, kurią kol kas reikėtų pasilaikyti sau. Jei negalite nulaikyti liežuvio už dantų, laiką praleiskite vienas.

JautisJautis
(04.21 – 05.21)

Atsargiai žadėkite, venkite įsipareigoti ir nebūkite patiklūs – gali suklaidinti netgi patikimi partneriai. Neskubėkite pasirašinėti jokių dokumentų jų tinkamai neištyrę – geriau tai atidėti kelioms dienoms.

DvyniaiDvyniai
(05.22 – 06.21)

Antradienis – flirto diena. Nors pastaruoju metu plačiai šypsojotės tam žavingam asmeniui, tačiau tai niekur toliau nenuvedė. Šiandien imkitės iniciatyvos ir pasiūlykite nuveikti ką nors kartu.

VėžysVėžys
(06.22 – 07.22)

Šiandien imkitės ko nors neįprasto, mat pernelyg ilgai gyvenate patogiai ir nuobodžiai. Pabendraukite su žmonėmis, kurie kitokių pažiūrų ir nuostatų nei jūs. Bendravimas atvers jums akis, galbūt pametės naujų idėjų.

LiūtasLiūtas
(07.23 – 08.23)

Jei jus ketina paaukštinti pareigose ar siūlo naują darbą – neskubėkite priimti pasiūlymų – tai dar reikia gerai apsvarstyti. Kita vertus, nenusiminkite, jeigu jums bus atsakyta geresnių pareigų – vertinkite tai kaip likimą.

MergelėMergelė
(08.24 – 09.23)

Kažkas iš jūsų draugų elgiasi ne visai tinkamai ir nesiruošia klausyti patarimų. Kad ir kaip stengtumėtės, supraskite, kad ne visi žmonės draugauja su logika. Tad nepirškite savo nuomonės ir leiskite jiems elgtis taip, kaip jie nori.

SvarstyklėsSvarstyklės
(09.24 – 10.23)

Norėdami suprasti pastaruoju metu jus kankinusią problemą – kreipkitės į kitą asmenį, kuriam galėtumėt paaiškinti, dėl ko esate sutrikęs. Galbūt tai kolega, su kuriuo sutariate, – toks asmuo bus objektyvesnis nei jūsų partneris ar šeimos narys.

SkorpionasSkorpionas
(10.24 – 11.22)

Prieš įsiveldamas į naujus projektus, apgalvokite šiandien, ar tikrai jums to reikia, ar turite tam laiko. Gali būti, kad bėgate nuo savo problemų asmeniniame gyvenime ir darbe norite užsimiršti.

ŠaulysŠaulys
(11.23 – 12.21)

Kuo būsite lankstesnis, tuo jums šiandien geriau seksis. Atsisakydamas šiek tiek keisti savo planus ar poziciją sukuriate užsispyrusio ir nesukalbamo žmogaus įvaizdį. Būkite atviresnis pasiūlymams ir pokyčiams.

OžiaragisOžiaragis
(12.22 – 01.20)

Jei šiandien susidursite su iššūkiais – tiesiog susikoncentruokite. Apskaičiuokite savo veiksmus ir numatykite kelis žingsnius į priekį. Taip pat venkite konfliktuoti linkusių žmonių, mat jie gali jus blaškyti.

VandenisVandenis
(01.21 – 02.19)

Diena nelabai tinkama kažkur keliauti ar eiti. Galite susidurti su kamščiais keliuose, ilgomis eilėmis ir nepalankiomis sąlygomis. Pasilikite namuose, jei galite. Pasikvieskite į svečius draugų ar artimą žmogų – bus linksmiau.

ŽuvysŽuvys
(02.20 – 03.20)

Jei šiandien kils problemų namuose – jos būtinai turi tapti prioritetu jūsų sąraše. Tos problemos gali būti susiję su pokyčiais, kuriuos turite atlikti savyje. Atsikratykite negatyvių jausmų ir abejonių.